Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej - Ciechanów

Gabinet został stworzony z myślą o klientach którzy cenią sobie chwilę relaksu i zapomnienia, a jednocześnie wysoką jakość kosmetyków, wykonywanych zabiegów, jak również profesjonalizm personelu.
Oferujemy Państwu w 100% kosmetologiczną opiekę popartą doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem.
Współpracujemy z lekarzem dermatologiem, prowadzimy profesjonalne terapie wyszczuplające oraz przeciwtrądzikowe. Posiadamy szeroką ofertę: zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, kosmetyka lecznicza, aktywna walka z procesami starzenia (peelingi, mikrodermabrazja, lifting), pielęgnacja dłoni i stóp. Jako jedyni w Mławie oferujemy zabieg bezpiecznego opalania metodą natryskową-SUN SPA!!!

Gabinet Hebe to miejsce, gdzie nawet najkrótszy zabieg jest chwilą niezapomnianego relaksu - za oknem piękny ogród, a w gabinecie aromatyczne wonie i odprężająca muzyka.

Hebe. Z miłości do piękna...

Serdecznie zapraszam.

Aleksandra Szpigiel


Dane teleadresowe - Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej

Adres: Spichrzowa 3, 06-500 Ciechanów
Telefon: 723 06 66 96

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.